Відгуки та пропозиції

1 хвилин на прочитання
72

Шановні відвідувачі! Залишайте будь ласка свої відгуки!

Дякуємо!

72 коментарів

 1. Игорь

  Это лучший садик в городе...) Прекрасные педагоги...а какие у нас няни.... Прекрасно заботятся о наших детях! Спасибо Вам наши любимые воспитатели.... Второго тоже к Вам))))

  Відповісти
 2. Юлія

  Хочу подякувати вихователям логопедичної групи - Катерині Олексіївні та Тетяні Анатоліївні за їх віддану роботу та професіоналізм ! Наші дітки отримують любов, допомогу, а також необхідний розвиток - вчимося говорити правильно! Дякуємо вам!

  Відповісти
 3. Олена Гаврилюк

  Дякуємо за вашу роботу!! Діти у захваті, садочок як другий дім)) звикли так, що додому не затягнеш🥰 особлива подяка Ларисі Григоріївні! Синочок відкрив для себе любов до спорту через флорбол)

  Відповісти
 4. Євгенія

  Дякуємо садочку Ромашка за ту любов та турботу яку ви даруєте діткам кожного дня. За консультації та підтримку у вихованні наших діток.🥰 Найкращий садочок!!!!!

  Відповісти
 5. Юлія

  Ми дуже вдячні вихователям,логопеду,няні групи компенсуючого типу. Дітки тут непрості, з ними потрібне велике терпіння, наполегливість, вміння зацікавити, правильно змотивувати, знайти індивідуальний підхід до кожного і навчати, крім базових знань дошкільника, ще й правильно говорити. У дитини прогрес є, ми задоволені. Окрема подяка за гурток хореографії, дитина у захваті))

  Відповісти
 6. Ю1989

  Дякуємо директору Валентині Олександрівні, яка постійно намагається покращити умови для наших дітей, удосконалити методичне і матеріальне забезпечення, сворює позитивну атмосферу і чудовий імідж нашому садочку!

  Відповісти
 7. Татьяна

  Хочу сказать огромное спасибо руководству и всему персоналу садика за великолепную работу. Мои дети с большим удовольствием посещают садик " Ромашка" , и ОГРОМНАЯ БЛАГОДАРНОСТЬ нашим дорогим воспитателям и нянечкам групп ,, Белоснежка" и ,,Барвинок логопедия" за любовь и заботу.

  Відповісти
 8. Інна

  Дуже вдячна Катерині Олексіївні, Тетяні Анатолівні, Валентині Павловні!!! Ці вихователі від Бога!!! Дуже задоволені садочком!!!!

  Відповісти
 9. Марина

  Затишний дитячий заклад з професійним колективом, який з любов'ю відноситься до дітей. Щира вдячність Яні Олександрівні, Марині Олександрівні та Ірині Дмитрівна за виховання моєї дитини !

  Відповісти
 10. Ірина

  Дитячим садочком ми дуже задоволені. Коли  вперше прийшли в «Ромашечку» всі вагання залишилися осторонь. Тут все для дітей  і задля дітей. Щодня переконуємось, що зробили правильний вибір. Персонал чудовий та привітний. Однак хочу відмітити практичного психолога, який працює у садочку Стецієнко Тетяну Анатоліївну. Вона справжній професіонал, знавець своєї справи. Тетяна Анатоліївна допомогла нашій доньці швидко та безболісно адаптуватись до садочка, а коли виникали питання, то вона в онлайн-форматі давала на них відповіді. Всім рекомендую! Дякуємо Вам!

  Відповісти
 11. Тетяна

  Хочу подякувати вихователям групи компенсуючого типу Катерині Олексіївні, Тетяні Анатоліївні та помічнику вихователя Ірині Дмирівні за чуйність, відданість справі та відповідальне ставлення до діток. Це дійсно люди, які люблять свою справу. Дітки з радістю йдуть до садочку. Дякую!!!

  Відповісти
 12. Наталия

  Большое спасибо воспитателям Екатерине Алексеевне и Татьяне Анатольевне за ту заботу и любовь, которую дарите нашим деткам. Специальные методики работы - дают ощутимый результат, ребенок идёт в садик с удовольствием. Спасибо вам за все!

  Відповісти
 13. Світлана

  Щира подяка вихователям групи компенсуючого типу, няні, логопеду, вчителю з хореографії та музичної грамоти, вчителю з фізкультури за терпіння, порозуміння, сердечність і віру в наших дітей! Дякую адміністрації за гармонійний педагогічний колектив!

  Відповісти
 14. Анна

  Висловлюю подяку Стецієнко Тетяні Анатоліївні за постійну психологічну підтримку: за допомогу моїй дитині впоратися з емоціями в адаптаційному періоді в ясельній групі, за індивідуальні практичні рекомендації батькам щодо розвитку та підготовки дитини до школи.

  Відповісти
 15. Світлана

  Дорогі наші вихователі, хочемо сказати вам «дякуємо» за вірну і нелегку працю, за доброту сердець і чуйність душі, за розуміння та індивідуальний підхід до кожної дитини, за веселе дозвілля і добре виховання, за цікаві захоплення та чудові ігри. Нехай вами буде виховане ще не одне покоління, нехай ваші серця ніколи не втомляться від чудової роботи і турботи про дітей.

  Відповісти
 16. Наталія

  Хочу висловити слова подяки нашим вихователям групи"Веселка" Людмилі Володимирівні Папуші та Вікторії Іванівні Тітовій за їх працю, за доброту та чуйність до дітей,за розуміння та індивідуальний підхід до кожної дитини, за веселе дозвілля і добре виховання, за цікаві захоплення та чудові ігри. ДЯКУЮ!

  Відповісти
  1. Ольга

   Дуже вдячна вихователям моєї донечки групи"Веселка" Людмилі Володимирівні та Вікторії Іванівні за старання,ласку,любов!Дякую за вашу нелегку працю!Донечка із задоволенням ходить до дитячого садочка!

   Відповісти
 17. Юлія

  Ми дуже задоволені садком, організацією виховного процесу, дозвілля та харчування. Старші діти відвідували садок з задоволенням, характери різні, були у різних вихователів - спогади лише яскраві та позитивні. Молодша зараз біжить з великим задоволенням до улюблених вихователів та няні. Яна Олександрівна, Марина Олександрівна, Ірина Дмитрівна, величезна подяка вам за працю і атмосферу в групі! Гуртками хореографії та англійської мови також задоволені. Шпагати, місточки, танці... Англійські слова, які тепер замість казки на ніч... Вдома бачимо результати! Велика подяка всьому колективу садочку і окремо Валентині Олександрівні за організацію роботи в садочку! Задоволені, рекомендуємо!!!

  Відповісти
 18. Світлана

  Хочу висловити слова подяки нашим вихователям групи "Ромашка" Шутько Людмилі Володимирівні та Альоні Сергіївні Протасовій.Спасибі вам за ваше розуміння, терпіння, турботу найлагіднішу, любов. Ви допомагаєте розвитку дітей, щоб вони стали добріші та розумніші!

  Відповісти
 19. Євген

  Ромашка - садочок мрії) Дякуємо Валентині Олександрівні та нашим вихователям. Доня розмовляє англійською вже краще мене) Окреме дякую за корисну, важливу інформацію на сайті та постійний фітбек. У період ковіду ваша електронна бібліотека це спасіння)

  Відповісти
 20. Олександр

  Улюблена група "КОЛОБОК" Дорогі наші вихователі, хочу сказати Вам «спасибі» за вірну і нелегку працю, за доброту сердець і чуйність душі, за розуміння та індивідуальний підхід до кожної дитини, за веселе дозвілля і добре виховання, за цікаві захоплення та чудові ігри. Нехай Ваші серця ніколи не втомляться від чудової роботи і турботи про дітей.

  Відповісти
 21. Олена

  Дуже пощастило з вихователями у молодшій групі Білосніжка. У 3 роки вивчають дні тижня, місяці і пори року, кажен день дитина розповідає про те як цікаво пройшов день у садочку, що вивчали, про що дізналися. Дочка чемно вітається вдома, бажає смачного, дякує встаючи з-за столу. Як мама я дуже вдячна за виховання та навчання моєї дитини!!!!

  Відповісти
 22. Алина

  Очень хороший садик.Детками действительно занимаются.Спасибо большое нашим воспитателям с группы Белоснежка Татьяне Васильевне и Валентине Павловной за то,что стараются и устраивают для наших деток замечательные утренники.

  Відповісти
 23. Марина

  Спасибо огромное за Ваши старания, особенно огромная благодарность за внимательность , чуткость и доброту воспитателям группы Белоснежка😍

  Відповісти
 24. Анна

  Огромное спасибо воспитателям группы Белоснежка! Вы очень стараетесь для наших деток, и дети к вам тянуться! Дочка ходит с удовольствием. Постоянно интересные занятия, физкультура, хореография. Садик высшего уровня! Спасибо вам за старание и доброту😊

  Відповісти
 25. Маша

  Садочок-СУПЕР! Завдяки мудрості і раціональності завідуючої В.О. Малишевської наші дітки мають теплий, чистий і дуже гарний садочок! Дякуємо усім вихователям закладу за плідну роботу та турботу про наших діток.

  Відповісти
 26. Катерина

  Дякую вихователям, няням, адміністрації та поварам дитячого садочка Ромашка! Моя дитина із задоволенням кожного дня іде до садочка! Період адаптації пройшов непомітно для нашої сім‘ї, завдяки турботливому Коллективу цього закладу. Особливо я дуже вдячна вихователям групи «сонечко» Тетяні Миколаївні та Наталі Іванівні , моя донька їх обожнює!

  Відповісти
 27. Тетяна

  Дякуємо керівництву та всім працівникам садочка. Особлива подяка вихователя та няні групи "волошка". Моя дитина завжди з радістю йде до групи, сумує, коли вихователі йдуть у відпустку. Або коли не ййде сама до садочка. Моя донька дуже добре розвинена, саме завдяки нашим вихателям та няні.. Дякуємо Вам. Та любимо Вас)))

  Відповісти
 28. Татьяна

  Висловлюємо велику подяку за наших донечок садочку «Ромашка»! Дуже всім задоволені!Старша була під добрим наглядом чудових вихователів Вікторіі Іванівни та Валентини Павлівни!Молодша-зараз в групі «Сонечко» з нашою улюбленою Наталією Іванівною та найдобрішою нянею Тетяною Миколаівною!! Так тримати, «Ромашко»!Всім здоров‘я, миру і добра!

  Відповісти
 29. Юлия

  Очень хороший садик, ходили сын и дочь, оба были в яслях группы "Солнышко", позже -в старшей группе "Белоснежка". Воспитатели и няни очень внимательные, заботливые, много разных мероприятий для деток, хорошее питание .

  Відповісти
 30. Наталія

  Хочу висловити слова щирої вдячності вихователям групи “Сонечко” Наталії Іванівні, Тетяні Миколаївні та няні за прекрасну роботу, уміння знаходити підхід до кожної дитини, бажання давати своїм маленьким вихованцям ази знань, відкривати світ, учити нового й цікавого. Велике спасибі адміністрації садочку за якісну організацію роботи  закладу. Жодного разу не пошкодували, що вибрали для сина цей чудовий дитячий садок! Міцного здоров’я, терпіння та натхнення всьому колективу.

  Відповісти
Залиш коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *