Умови доступності

Умови доступності ЗДО для навчання осіб з особливими освітніми потребами

В Закладі дошкільної освіти (ясла-садок) 1 “Ромашка” Сумської міської ради створені сприятливі умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами, у тому числі й дітей з інвалідністю, забезпечення їх безперешкодним доступом до всіх приміщень, а саме:

Усі основні приміщення закладу мають природне освітлення. Світло на столи падає ліворуч. При оздоблені ігрових приміщень враховано такі вимоги: стіни світлих тонів; меблі – кольору натурального дерева; стелі, двері, віконні рами – білі. Розташування меблів і обладнання, декоративних рослин сприяє максимальному використанню денного світла і рівномірному освітленню приміщень.

З вересня по травень у приміщеннях рівень освітлення підвищується за допомогою штучного освітлення – світлодіодних ламп. У закладі дотримується повітряно – тепловий режим. Приміщення  обладнані системами центрального опалення та вентиляції, що забезпечують сприятливі мікрокліматичні умови внутрішнього середовища.

Чистота повітря у закладі забезпечується регулярністю вологого прибирання, використанням всіх видів провітрювання (наскрізне, кутове, однобічне). Меблі ігрових кімнат відповідають віковим та морфофункціональним особливостям дітей, враховується специфіка освітнього процесу.

Території підтримуються в належному стані. Територія, будівлі, приміщення належно художньо-естетично оформлені.