Круглий стіл «Що робити вихователю для розвитку ігрової компетентності дитини»

Круглий стіл «Що робити вихователю для розвитку ігрової компетентності дитини»

Усе життя дитини — гра, тож її не можна дитині дозволити чи заборонити. Якщо дитина вміє організовувати гру та ігрову взаємодію, то накопичує на майбутнє добрий потенціал ініціативності, лідерства, винахідливості. Педагогам до снаги плекати цей потенціал — для цього слід ефективно організовувати ігрову діяльність дітей. Заради ігрового результату справжній ігромайстер мислить і діє гнучко, часто всупереч канонам і нормам. Адже неможливо точно передбачити поведінку групи і кожної дитини зокрема в ігровій ситуації.

Кожна гра містить значну частину імпровізованого, стихійного, непередбачуваного заздалегідь. Саме тому вона незмінно приваблива для дітей навіть за багаторазових повторень. З метою формування цих вмінь та навичок  вихователь Катерина ЧОРНОШВЕЦЬ провела для педагогів круглий стіл «Що робити вихователю для розвитку ігрової компетентності дитини».