Рятувальники Сумського району провели роз’яснювальну роботу з вихованцями

Рятувальники Сумського району провели роз’яснювальну роботу з вихованцями

Рятувальники Сумського району продовжують проводити активну роз’яснювальну роботу з підростаючим поколінням

26 жовтня рятувальники навчали вихованців ЗДО №1 «Ромашка» в м. Суми. Дітлахів ознайомили з номерами екстрених служб, дізналися до якого лиха можуть призвести пустощі з сірниками та як поводитися при виявлені небезпечних знахідок. Також фахівці ДСНС розповіли малятам про сигнал «Повітряна тривога» та як треба діяти, якщо лунає сирена. Після чого демонстрували дітям первинні засоби пожежогасіння.

Безумовно, захід залишив у дітей чимало позитивних емоцій. Для того, щоб всі присутні не забували корисні поради та неухильно їх дотримувалися, рятувальники роздали пам’ятки профілактичного характеру.