10 грудня 2019 року в закладі дошкільної освіти № 1 «Ромашка» під девізом  «Захистіть мене від зла, я дитинка ще мала» пройшов День прав дитини.

Мета: вчити дітей розуміти поняття «права», «обов’язки», поглибити знання про свої власні права (згідно Конвенції про права дитини), розвивати комунікативні навички, аналізувати ситуацію, які характеризують порушення прав дитини, вчити зіставляти добрі та погані вчинки, зорієнтувати дітей, куди і до кого звертатися при вирішенні проблем порушення їх прав, виховувати почуття власної гідності, впевненості в собі.

ПЛАН ЗАХОДІВ

10 грудня 2019 року в закладі дошкільної освіти № 1 «Ромашка» під девізом  «Захистіть мене від зла, я дитинка ще мала» пройшов День прав дитини.

Категорія: Психологічна сторінка

Другий рік поспіль з 25 листопада  по 10 грудня 2019 року в ЗДО (ясла-садок) № 1 «Ромашка» проходить Всеукраїнська акція «16 днів проти насилля».

Основними завданнями цієї акції є привернення уваги учасників освітнього процесу до актуальних для українського суспільства проблем, а саме: подолання насильства в сімї, протидії торгівлі людьми, жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав чоловіків і жінок.

Другий рік поспіль з 25 листопада  по 10 грудня 2019 року в ЗДО (ясла-садок) № 1 «Ромашка» проходить Всеукраїнська акція «16 днів проти насилля».

Категорія: Психологічна сторінка

«Толерантність – дорога до миру!» Під таким гаслом 18 листопада 2019 року     в ЗДО (ясла - садок) № 1 «Ромашка» пройшов Міжнародний день толерантності.

Мета: формування у дітей загальнолюдських моральних цінностей, поглиблення правових знань дітей дошкільного віку, задля пропаганди принципів терпимості і розвитку толерантних настанов усіх учасників освітнього процесу.

«Толерантність – дорога до миру!» Під таким гаслом 18 листопада 2019 року     в ЗДО (ясла - садок) № 1 «Ромашка» пройшов Міжнародний день толерантності.

Категорія: Психологічна сторінка

Тренінгове заняття з педагогами "Толерантність - дорога до миру"

тренінгове заняття з педагогами толерантність дорога до миру

ТИЖДЕНЬ ПСИХОЛОГІЇ