Алгоритм дій для зарахування дітей до ЗДО

1. Відскановані заяву та медичну довідку батьки надсилають на електронну адресу закладу ( ds1romashka@ukr.net) .

2. Оригінали заяви та медичної довідки батьки надають, коли безпосередньо приведуть дитину до закладу.

Зразок заяви додається.

Категорія: Інформаційний вісник / COVID-19 / САДОЧОК ONLINE / Новини

Оголошення! До уваги батьків, колег ЗДО 1 Ромашка -  04.06.2020 року о 17.00 відбувається звіт керівника про діяльність закладу за 2019 - 2020 навчальний рік. Посилання  URL встречи: https://meet.google.com/wdn-svsh-rjv

Категорія: Новини / Оголошення

19 лютого 2020 року в ЗДО №1 «Ромашка» пройшов тематичний день відкритих дверей «Секрети здорового харчування наших дітей». Батьки мали змогу зробити огляд режимних моментів харчування, відвідати майстер-класи, заняття, прийняти участь у практичній діяльності, позмагатися на спортивній розвазі та отримати консультації.

«Секрети здорового харчування наших дітей»

Категорія: Новини

Тепло, ласка, дитячі обійми, щирі посмішки - цим безцінним  даром діляться малюки з Дитячого будинку Малютка. Даруймо тепло наших сердець! Вітання від Ромашки!
грудень 2019* День святого Миколая**

малютка

Категорія: Новини

10 грудня 2019 року на запрошення Національної поліції діти старших груп «Білосніжка» та «Волошка» відвідали Сумський міський відділ поліції, де познайомились з небезпечною, але дуже важливою професію - "поліцейський".

10 грудня 2019 року на запрошення  Національної поліції  діти старших груп «Білосніжка», «Волошка» відвідали Сумський міський відділ поліції де познайомились  з небезпечною але дуже важливою  професію поліцейський.