Вересень 2018.

**Олімпійський тиждень у Ромашці* - популяризація спорту, здорового способу життя та розвиток Олімпійського руху в Україні. Вересень 2018.

Категорія: Спорт / Новини

Зимові розваги "Зиму полюбляємо - мороз проганяємо!"

спортивні ігри

Категорія: Спорт / Новини

Днями відбувся турнір з фрі-файту. Наші маленькі учасники у віковій категорії 4-5 років здобули перемогу! Вітаємо! Активний спосіб життя - це круто!

Днями відбувся турнір з фрі-файту.

Категорія: Спорт / Новини

Олімпійський тиждень у "Ромашці" пройшов під девізом "Здоров'я - основа усього на світі, здоровими бути бажають всі діти!" У підготовці та проведенні Олімпійського тижня брали участь вихованці, батьки, працівники закладу. Відбулися спортивні змагання, ігри, конкурси та інші фізкультурою - оздоровчі заходи.

Вересень 2017

Олімпійський тиждень у "Ромашці"

Категорія: Фотогалерея / Спорт / Новини

"Дарує літо здоров'я дітям!"

Спортивні ігри, вправи та розваги дарували нашим вихованцям чудовий настрій!

"Дарує літо здоров'я дітям!"

Спортивна розвага
"Веселі старти"
2 лютого 2017

Спортивна розвага "Веселі старти"

Категорія: Фотогалерея / Спорт / Новини

План заходів по проведенню фестивалю «Гармонія руху» з 15.10 до 23 .10 2015р.

Категорія: Спорт / Новини

Зима в дітей асоціюється з дивом та казкою. Тільки-но землю вкриває білосніжний килим, усе навколо ніби завмирає в очікуванні свята та сюрпризів. Тому ми і організували 27.01.2015р. в дошкільному закладі спортивну розвагу з казковими героями «Зимоленд» з метою популяризації зимових видів спорту; створення умов для ак­тивного відпочинку дошкільнят; підвищення емо­ційного тонусу в дітей.

Зимові розваги «Зимоленд»

Розвиваємо спритність, швидкість, орієнтування в просторі. Спонукаємо дітей брати участь в іграх-естафетах, перемагати в них і убо­лівати за друзів. Виховувати потяг до зростання здоровими та спритними.

Зимові розваги «Зимоленд»