28 березня 2019 року в Закладі дошкільної освіти №1 «Ромашка» пройшов семінар вихователів-методистів «Організація освітнього процесу на принципах наступності закладу дошкільної освіти та початкової школи в умовах реформування освіти». На захід були запрошені: Феденко О. О., головний спеціаліст управління освіти і науки Сумської міської ради; Бутенко В. Г., кандидат педагогічних наук, викладач Сумського державного педагогічного університету ДПУ ім. А.С.Макаренка; Троїцька М. Є., старший викладач СОІППО; Токаренко О.М., директор ССШ №2; Самусь С.О., заступник директора з навчально-виховної роботи, ССШ №2; Науменко А.Л., практичний психолог ССШ №2.

На семінарі були розглянуті питання:

· Використання моніторингу для забезпечення освітнього процесу наступності закладу дошкільної освіти – початкової школи в умовах реформування освіти.

· Наступність між дошкільною та початковою ланками освіти в рамках впровадження концепції «Нова українська школа».

· Підготовка педагогів дошкільної освіти крізь призму сьогодення.

· Дитина на перехресті двох доріг. Діалог психологів.

Педагоги відповіли на питання сьогодення «Що ж спільного між НУШ і ЗДО : що об'єднує ці два заклади освіти?»; порівняли Державні стандарти дошкільної і початкової освіти; знайшли точки перетину 12 ключових компетентностей випускника сучасного ЗДО і 10 ключових компетентностей Нової Української школи.

Категорія: Фотогалерея / Методичний вісник / Новини / Освітня діяльність

12 квітня 2018  - " Веселковий Дивограй"
відбувся день відкритих дверей в ЗДО №1 " Ромашка".
Радо, щиро, емоційно та з великим натхненням ми зустрічали батьків, дітей та гостей нашого закладу. Знайомилися, спілкувалися, гралися та разом веселилися!!!
ds1.sm.ua - Завітайте до нас!!

* Театральна Феєрія ---- Весна іде, красу несе!***

Категорія: Новини / Поради для батьків / Освітня діяльність

* Театральна Феєрія - Весна іде, красу несе!***

Музично розважальне дійство для батьків та гостей закладу. Даруємо весняний настрій!)) 27.03.2018

* Театральна Феєрія ---- Весна іде, красу несе!***

Категорія: Новини / Освітня діяльність

*Хай на душі завжди квітне Весна!* В ЗДО "Ромашка" триває експозиція --- чудо-витворів: малюнки, аплікації, квітневі кошики та вазони --- яку продемонстрували разом наші дітки та їх матусі! Завітайте до нас на вернісаж! Березень 2018*

експозиція весни

Категорія: Новини / Освітня діяльність

15 лютого вихованці та працівники ЗДО №1 «Ромашка» святом Масляної , яка є одним з найстаріших свят слов'янських народів, зустріли пробудження природи.

Масляна – символ проводів зими та зустрічі весни.

масляна

Категорія: Новини / Освітня діяльність

В Дошнільному навчальному закладі №1 "Ромашка" проведений семінар "Рідний край вивчай та знай". Педагоги розширили знання про видатні особистості Сумщини.

семінар

Категорія: Новини / Освітня діяльність

23.01.2018 року в ДНЗ 1 "Ромашка" діти старшого дошкільного віку поспілкувалися із воїном АТО, 27 бригада.
Дякуємо вам воїни за мужність та відданість народу України. Повертайтеся живими.

зустріч ато

Категорія: Новини / Освітня діяльність

18 жовтня 2017 року творчий педагог закладу, Костян Л.О., провів майстер-клас «Казкові лабіринти гри В.В.Воскобовича». Педагоги спробували на собі ігрові технолгогії інтелектуального творчого розвитку.

майстер класс костян