» » 10 грудня 2019 року на запрошення Національної поліції діти старших груп «Білосніжка», «Волошка» відвідали Сумський міський відділ поліції де познайомились з небезпечною але дуже важливою професію поліцейський.

10 грудня 2019 року на запрошення Національної поліції діти старших груп «Білосніжка» та «Волошка» відвідали Сумський міський відділ поліції, де познайомились з небезпечною, але дуже важливою професію - "поліцейський".

10 грудня 2019 року на запрошення  Національної поліції  діти старших груп «Білосніжка», «Волошка» відвідали Сумський міський відділ поліції де познайомились  з небезпечною але дуже важливою  професію поліцейський.

Категорія: Новини