28 березня 2019 року в Закладі дошкільної освіти №1 «Ромашка» пройшов семінар вихователів-методистів «Організація освітнього процесу на принципах наступності закладу дошкільної освіти та початкової школи в умовах реформування освіти». На захід були запрошені: Феденко О. О., головний спеціаліст управління освіти і науки Сумської міської ради; Бутенко В. Г., кандидат педагогічних наук, викладач Сумського державного педагогічного університету ДПУ ім. А.С.Макаренка; Троїцька М. Є., старший викладач СОІППО; Токаренко О.М., директор ССШ №2; Самусь С.О., заступник директора з навчально-виховної роботи, ССШ №2; Науменко А.Л., практичний психолог ССШ №2.

На семінарі були розглянуті питання:

· Використання моніторингу для забезпечення освітнього процесу наступності закладу дошкільної освіти – початкової школи в умовах реформування освіти.

· Наступність між дошкільною та початковою ланками освіти в рамках впровадження концепції «Нова українська школа».

· Підготовка педагогів дошкільної освіти крізь призму сьогодення.

· Дитина на перехресті двох доріг. Діалог психологів.

Педагоги відповіли на питання сьогодення «Що ж спільного між НУШ і ЗДО : що об'єднує ці два заклади освіти?»; порівняли Державні стандарти дошкільної і початкової освіти; знайшли точки перетину 12 ключових компетентностей випускника сучасного ЗДО і 10 ключових компетентностей Нової Української школи.

Категорія: Фотогалерея / Методичний вісник / Новини / Освітня діяльність

Поряд з освітнім процесом і грою педагоги багато уваги приділяють трудовому вихованню дошкільників в ЗДО. Трудове виховання у ЗДО - процес формування у дітей суспільних мотивів трудової діяльності, поваги до праці дорослих, дбайливого ставлення до результатів праці інших. Головна мета трудового виховання дошкільників - формування особистості дитини, а також її правильного ставлення до трудової діяльності. Серед цілей трудового виховання також: розвиток у дошкільнят кмітливості, спостережливості, уваги, зосередженості, пам'яті зміцнення їхніх фізичних сил та здоров'я забезпечення всебічного розвитку дітей.

Категорія: Методичний вісник

У лютому 2019 року ЗДО №1 «Ромашка» приймала активну участь увиставці-огляді «Кращих методичних розробок педагогічних працівників закладів дошкільної освіти міста Суми – 2019». Участь у номінаціях: практичний посібник, методичні рекомендації та дидактичний посібник. Результат – подяка за активну участь та суттєве наповнення матеріалу.

019 року ЗДО №1 «Ромашка» приймала активну участь у виставці-огляді «Кращих методичних розробок педагогічних працівників закладів дошкільної освіти міста Суми – 2019».

Категорія: Методичний вісник / Новини

20 лютого 2019 року проведена педагогічна рада №3 «Забезпечення освітнього процесу наступності закладу дошкільної освіти – початкової школи».

Оскільки в умовах реформування системи освіти, розробки концептуальних положень, що покликані змінити сутність освітнього процесу, винятково важливо всебічно і правильно забезпечувати наступність початкової школи з дошкільним періодом розвитку дітей, враховуючи, що кожен попередній етап життя створює передумови для наступного, тому справедливим є вислів, що початкова школа виростає з дошкілля.

педрада 3

Категорія: Методичний вісник / Новини

Наступність між початковою школою та закладом дошкільної освіти. 14 листопада педагоги ЗДО #1"Ромашка" отримали практичні навички від вчителя СШ #2 Аліни Іванівни "Вимоги за програмою Нова Українська школа"; впровадження в роботі з дітьми конструктора Лего."

Наступність між початковою школою та закладом дошкільної освіти.

Категорія: Методичний вісник

Зима завітала в "Ромашку"... засідання педагогічної ради №2 пройшло творчо, креативно та з натхненням)завдяки інтерактивними формам розглянули питання естетичного виховання дітей*метод Світового кафе*геометричний тест Дилінгера*мова почуттів*вплив різних музичних інструментів на емоційний та фізичний стан*музикомалювання*... Вчимося граючись та граючись навчаємо!!