ЗАПРОВАДЖЕННЯ ВОЄННОГО СТАНУ В 10 ОБЛАСТЯХ УКРАЇНИ ЖОДНИМ ЧИНОМ НЕ ВПЛИВАЄ НА РОБОТУ ШКІЛ СЬОГОДНІ

Опубліковано 27 листопада 2018 року о 14:44

Затверджений парламентом Указ Президента України, яким запроваджується воєнний стан у 10 областях терміном на 30 днів, жодним чином не впливає на звичну роботу закладів освіти сьогодні. Будь-які зміни можливі винятково у разі, якщо цього потребуватиме безпека дітей та захист країни. За таких умов Міністерство, а також інші уповноваженні органи, оперативно інформуватимуть про це. Таке роз’яснення надає Міністерство освіти і науки України сьогодні, 27 листопада 2018 року, у зв’язку зі зверненнями, що надходять до МОН.

«Ми просимо вчителів, батьків, керівників закладів та всіх дотичних до освіти зберігати спокій та діяти раціонально. Сьогодні, і ми сподіваємося, що надалі, жодних змін у роботі закладів освіти не передбачається. Це, зокрема, стосується роботи закладів, що розміщені на території 10 областей, де запроваджено воєнний стан. Про будь-які зміни, якщо вони трапляться, ми обов’язково оперативно інформуватимемо. Я б хотіла попросити і вчителів, і батьків з увагою поставитися до дітей. Вони мають почуватися у безпеці – емоційній та фізичній. Це обов’язкова умова для успішного навчання та розвитку, і це та частина роботи, яка найперше залежить від нас дорослих», - зазначила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Вона також підкреслила, що жодних змін щодо пропускного режиму в закладах, графіку їхньої роботи тощо наразі не передбачається.

Якщо ж виникне потреба, то введення воєнного стану дає можливості військовим адміністраціям (у разі їх створення) впливати на забезпечення закладів освіти, встановлювати посилену охорону, використовувати їхні потужності та майно, більш гнучко здійснювати кадрову політику, а також регулювати роботу закладів, зокрема, запроваджувати комендантську годину.

«Хочу ще раз наголосити, що будь-які зміни можливі виключно тоді, якщо цього потребуватиме захист країни та, передусім, безпека наших дітей.  У разі змін батьки, вчителі та інші зацікавлені особи одразу отримають усю необхідну інформацію», - додала Міністр.

Нагадуємо, що воєнний стан вводиться у таких областях: Вінницька, Луганська, Донецька, Запорізька, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Чернігівська, Херсонська, а також це стосується внутрішніх вод Азово-Керченської акваторії.

Категорія: Інформаційний вісник

З метою врахування думки максимальної кількості мешканців нашого міста, визначення пріоритетів та підготовки якісної та об'єктивної Стратегії розвитку міста Суми, управління освіти і науки Сумської міської ради просить долучитися до участі у соціологічних дослідженнях "Дослідження цінностей та життєвих пріоритетів мешканців міста Суми" та "Дослідження якості надання послуг для населення міста Суми".
       Офіційна інформація про вищезазначені соціологічні дослідження розміщена на Інформаційному порталі Сумської міської ради за посиланням https://smr.gov.ua/uk/dokumenti/rozrobka-stratehii-rozvytku/11536-anketa-opituvannya-vizmi-uchast-v-rozrobtsi-strategiji-rozvitku-mista-sumi.html.

До уваги батьків!
Проведення Новорічних свят в дошкільному закладі заплановано з 26 грудня по 29 грудня 2017 року. А саме: 26.12.17. - групи "Колобок", "Сонечко", "Волошка". 27.12.17. - групи "Калинка", "Білосніжка". 28.12.17. - групи "Барвінок", "Дзвіночок", компенсуючого типу "Барвінок". 29.12.17. - групи "Весела", "Ромашка".

Категорія: Інформаційний вісник

07.12.2017 грудня запрошуємо на засідання круглого столу - батьки та педагоги - шлях до гармонійного розвитку дитини. Початок 17.00, актова зала ЗДО.